| AndreiTudose a întrebat:

Cine ma poate ajuta pentru un mod de bani pentru GTA V Online? Unul bun care sa functioneze daca se poate.

2 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Mai bine nu incerca sa te joci cu hack-uri, poti sa primesti ban si gta v nu este chiar asa de ieftin ca sa poti sa iti faci multe conturi, daca este sa incerci hack-uri incearca sa folosesti ceva care este inofensiv si nimeni nu primeste nimic si nu moare

| AndreiTudose explică (pentru alii98):

Pe mine nu ma intereseaza sa le fac rau celorlalti playeri. Vreau doar sa imi adaug ceva bani. In rest nu il voi folosi. Si de asta caut unul bun.