| flipthelick a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie niste servare de counter strike de death run cu knife mod si tot ce trebuie dar sa mearga. FUNDA

1 răspuns:
| vlad2011 a răspuns:

Sal.Uite un server care il joc eu : connect dr.fakecs.com (parasuta, trail, fara respawn). connect dr.alphacs.ro (respawn, mai mereu full). connect dr.helpcs.ro (respawn,dar orice ai da,new game, find servers chiar si quit te da direct la server, in afara de Options).The best : dr.fakecs.com.