| TheWizard a întrebat:

Cine poate sa-mi dea un cod de Gift card la wizard 101.Il rasplatesc cu un cont de metin 2ro sau un con The west

Răspuns Câştigător
| EvilMo a răspuns:

B973D-4L6MQ-28P7M-9LQ7L eu nul vreau pentru ca nu ma joc asa mult la wizard101. si intra pe https://www.wizard101.com/friend si scrie codu pe care tilam dat si fa-ti un cont nou si o sa primesti un buddy dragon si poate member ca o prietena a primit member pe un alt cod si a mai incercat dar n-a mai mers poate tu vei primi member si cont pe metin2ro vreau