| TeQuila4Ever a întrebat:

Cine se joaca The West? Cine se joaca sa scrie in comentariu si sa precizeze contul. Daca este incepator il pot ajuta si il invit in orasul meu.Am level 64, iar orasul este cu punctele la maxim.Am chiar si o alianta, iar daca vad ca esti de incredere si bun priteni, stii sa joci bine, postezi pe forumul orasului, ajuti orasul la duele si lupte pentru fort, iti voi incredinta un cont de level mai mare sau bani. (Poate). Multumesc!

1 răspuns:
| xTheeAngeL a răspuns:

Hei salut cred ca ma voi apuca eu nu am ce juca...adaugama pe Y! M theemort@yahoo.com