| Barbie_7516 a întrebat:

Cine stie cum poti sa-ti faci mai mult credit in imvu?(fara sa faci conturi). Alta solutie? Dau FUNDA!♥♥♥

1 răspuns:
| DeDexD a răspuns:

Iti dau instructiuni sper sa intelegi.iti faci un nou ID intri pe imvu dai la eren credits si vezi ceva cu 1, 500 scrii numele caracterului ca faci unu noi si ID si rogi pe cineva sa intre pe el si sa te invite pe el de 5 ori chat si le tii pe toate deschise pana faci 1, 500 credite sa te ai la friends cu celalat cont si sa nu cumperi nimic sa nu faci nimic pe el tongue Funda?