| Billutzz_Virr_2001 a întrebat:

Cine stie cum se hosteaza un server de cs 1.6?
Daca stiti lasati un comentariu cum se hosteaza si cu o firma de host.

Răspuns Câştigător
| OneCs a răspuns:

Http://www.gazduirejocuri.ro
Intri dai la cs 1.6 si te pune sa completezi un formular(sa stii ca unde scrie sloturi inseamna citi jucători pot intra pe sv cu cate mai putine sloturi cu atitudine e mai ieftin) la început te sfatuiesc sa faci cu 10-12 sloturi ca nu o sa fie asa populat sv. Si o sa vezi ma jos ca o sa îti arate in ce mod vrei sa platesti(dupa alegerea ta daca ai card cu cardul daca nu dai la sms si trebuie sa trimiti un sms lunar la el cu codul de la o cartela reincarcabila din reteaua pe care ai aleso.Asta e tot.

1 răspuns:
| CanonHG221A a răspuns:

Dai pe google gazduiri.ro te sfatuiesc sa iei cu 18 sloturi+baza de date pentru inceput cu 7 euro iti dau ei module de joc ce vrei sa ai pe server intelegi.Firma e foarte buna niciodata nu o sa ai lag pe el