| mihdenis a întrebat:

Cine stie cum se poate sa te cresti mai rapid intre lvl.10- lvl.35 la Metin2 RO.

Răspuns Câştigător
| VreauPupici a răspuns:

=] de la lvl 10, daca ai armuri/arme bune + multe pct. la atac, poti incepe cu amazoanele [1-2 grupe]. in acelasi caz, la lvl 15 tot la amazoane [poti aduna mai multe grupe on the phone de la lvl 23-24, chiar si mai devreme, poti incepe cu tipi` din map2. dupa ce ai trecut de lvl 27, cresti repede la orci sau in desert.winking sper ca te-am ajutat. happy

| mihdenis explică (pentru VreauPupici):

Multumesc, VreauPupici.

| VreauPupici a răspuns (pentru mihdenis):

Cu placere. happy

4 răspunsuri:
| mihdenis explică:

Eu stiam de asta dar eu am intrebat care este modul mai rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere celor mai mari de gen lev 40 sau chiar 30 sa te ajute sa faceti grupa si sa omorati monstrii... sau poti sa faci misiuni ca si alea aduc bani si level