| MestecGuma a întrebat:

Cine stie daca silkroad are virusi ca am jucat metin si ala mi a bulit pc de tot deci nici dupa ce am reinstalat wind n a mers deci are? intreb pentru ca e aproape identic cu metin
funda

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Daca ai jucat un Metin2 piratat pe un server privat, de aia. Silkroad nu are virusi si nici nu a avut vreodata, la fel ca si metinul adevarat, adica cel de la gameforce. Daca nu ai jucat Metin2 modificat, pe un server privat, atunci inseamna ca ai luat virusi in timp ce navigai pe internet, nu in timp ce jucai jocul, sa stii.