| CosminPetrica a întrebat:

Cine stie engleza si joaca si dino storm? eu, am lv8 dar o sa mai avanses, si am gasit ca exista coduri dar nu stiu engleza si nu stiu ce zic aia de pe net si as vrea niste coduri daca aveti si... spuneti-mi si daca e rau sa folosesc coduri sau daca imi blocheaza contul! dau funda pentru cel mai bun razpuns.

Răspuns Câştigător
| AndreiAndreiAndrei1 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca bagi coduri alea daca le scrii iti da galbeni.Nu se intampla nimic cu contul tau.Acolo in coltul ecranului este o rotita dai pe ia si e promotional code si iti apare o fereastra in care scrii codul.Il scrii si iti da gol. Ia unul de la mine: D56C-96AE-E9B8-D79F. Il scrii cu tot cu bare cum l-am scris eu acolo. Succes big grin

1 răspuns: