| Daniel415 a întrebat:

Cine stie jocul spiderman shattered dimensions sa imi raspunda si mie la aceasta intrebare

Am o problema cand ajung la tutorialul cu spidermanul din viitor cand zice Defeat P. E. G. Soldiers mi se blocheaza si iese din joc.De ce? Si cum fac ca sa imi mearga? Funda cu cea mai mare placere pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Iti lipseste un fisier de la dialoguri sau la misiunui:reinstaleazal

| marius10000 a răspuns:

K fratilor eu cum pot sa dezinstalez jocu asta ca-mi da eroarea : 1628 failed to complete installation