| Sergiu_Dreghici_1990 a întrebat:

Cine stie jocuri faine peentru android sa-mi ziceti si mie please

Răspuns Câştigător
| Bristena a răspuns:

Buna!
Am cautat special pentru tine, si am gasit urmatoarul top 50 cele mai iubite in 2012 :

http://www.techradar.com/......012-687718

Le poti descarca de aici, fara sa iei virusi, iti garantez, si eu le-am descarcat pe ale mele tot de aici : https://play.google.com/store

Iar aici e un top realizat de google, pe care le poti descarca pe gratis pe telefonul tau, iti ia doar cateva minute : https://play.google.com/store/apps/collection/topselling_free

Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Dragon.Fly
Sprinkle
Hungry Shark
Flick Golf
Angry Birds
Puffle Launch
World Cruise Story

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Drag Racing
Angry Birds(orice versiune vrei)
Sprinkle
Dream Heights(merge doar pe IPhone si pe tableta)
Kick the ball
Kick the boss
Strumf...(si inca ceva iti creezi o lume cu strumfi)
Ice Age(tot ceva de genul

| ramonika53 a răspuns:

Angry Birds
Talking Tom Cat
Talking Gina
Talking Ginger
Talking Pierre

| SteFyzxD a răspuns:

Iti recomand urmatoarele jocuri: The Walking Dead Season 1/2, Fifa 14, Dead Trigger 2, Real Racing 2/3, CSR Classics, Frontline Commando 2, RoboCop, Asphalt 8 Airborne, Dungeon Hunter 2, Card Wars-Adventure Time, Need for Speed Most Wanted 2, Grand Theft Auto San Andreas / Vice City/ III, Farming Simulator 2014, World of GOO, Call of Duty Black Ops Zombies, N.O.V.A 3-Near Orbit si cam atatea ti-as recomanda! Pe toate le-am jucat si toate mi-au placut chiar daca a trebuit sa le cumpar! BAFTA

| Volostiuc_Lavinia_1988 a răspuns:

Pou,fruit ninja frenzy