| Xenonica a întrebat:

Cine stie jocuri faine pentru iPod iPad iPhone etc!

3 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Zi-mi ce fel de jocuri si te ajut eu happy Pentru fete, pentru baieti, cu masini, cu animale, amuzante, captivante?

| Xenonica explică (pentru AllmaGirl):

Tot felul dar nu de fete:X:X

| AllmaGirl a răspuns (pentru Xenonica):

Ia-ti App Price Drops. E foarte util daca esti amator de jocuri. Toate jocurile de pe Itunes, la un moment dat sunt free pentru o zi, la oferta. Acolo apar toate ofertele, si te poti uita la ce mai e free sau la reducere si sa pui alarma in caz ca un joc dorit e la oferta. Incearca:
Ducati Challenge
Temple Run
Stick Man
Si mai cauta pe AppStore cu cuvinte cheie ce doresti sa iti iei happy