| GhostForest a întrebat:

Cine stie niste jocuri Single Player/FPS/Shooter sau ceva gen Call of duty:world of war, Modern warefare 1, 2, Black Ops, Crysis 1 si 2, Gta 4, Mafia 2, The Godfather2?(toate jocurile mentionate mai sus sunt terminate!)

2 răspunsuri:
| GhostForest explică:

As vrea macar niste jocuri care sa aiba o grafica cat-de-cat acceptabila...

| cocoman a răspuns:

Time Shift http://www.youtube.com/watch?v=mRsCjxout40
Esto vorba despre un costum care poate sa dea timpul inapoi, s aincetineasca timpul si chiar sa il opreasca,desigur pentru cateva secunde, dar este foarte fain jocu si trebuie sa fi si istet, pentru ca la unele misiuni trebuie sa folosesti puterile intr-o anumita ordine ca s apoti sa le termini.
P.S.Acum nu imi trec alte jocuri prin minte... daca imi amintes c iti zic;)