| Ctmfresh28 a întrebat:

Cine stie sa faca servere de samp? Dar nu sa-l descarce si sa modifice trei cuvinte, ma refer sa faca server calumea.Sa ma ajutati si pe mine am un prieten care are server fain si isi bate joc de mine ca nu stiu va rog din inima ajutati-ma vreau si eu sa invat cum fac server de samp 0.3e roleplay.

Dau funda daca se poate va dau si o mie.

1 răspuns:
| Mdea721 a răspuns:

Te pot ajuta doar dandu-ti un script..In schimb, metoda cu downloadatul si micile modificari: Pot da startul la un server ca asta, dar nu stiu cum Ii pot afla IP-ul ..Stii tu sau altcineva cum?