| puicutza a întrebat:

Cine stie sa lipeasca cu fotoshop pe mine dintr-o poză, într-un peisaj?

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Si eu pot face asta si tu poti face asta happy se face cu select si drag and drop. Mai intai te selectezi pe tine in prima poza, cu amandoua deschise in photoshop, si te iei cu drag an drop si te pui in cea cu peisaj. Atentie la dimansiuni, edit image size ca sa fii acolo ca si cum ai fi de al caseihappy

| puicutza explică (pentru MeConstantine):

Eu nu am un pc bun pe care sa imi instalez photoshopul.winking