| GulDan a întrebat:

Cine stie si imi zice si mie niste jocuri frumoase?

m-am plitisit de actualele jocuri. vreau ceva nou!

4 răspunsuri:
| Totenn a răspuns:

Nu ai mentionat pe ce.
Daca e pe telefon te descurci si tu in Google play / app store etc.
Daca e pe calculator te poti juca I am bread, esti o felie de paine si trebuie sa te prajesti. E super tare jocul.

| Dinu_Ionut_2000 a răspuns:

Jocuri PC/PS3/PS4/XBOX : (actiune/horror)
-Call of Duty MW2, MW3, BO1, BO2
- Bad Company 2, Battlefield 3/4
- Dying Light
-DreadOut
-SniperElite v2/3
-Payday 1/2
Daca vrei racing:
-NeedforSpeed Most Wanted 2007/2013
-Forza Motorsport (numai pentru xbox si ps3/4 la momentul de fata)
-RealRacing
-GrandTurismo 5
Simulator de viata:
-Sims 3/4 (cele mai bune)
- GTA IV, V ( V*-apare in luna martie pentru pc)
-Dayz Standalone.
Pentru mai multe jocuri, instaleaza-ti programul steam/ori aplicatia pe telefon...si poti sa te uiti pe market.

| Dima10 a răspuns:

Metin,Fifa,Counter-Strike,sau jocuri pe facebook:Family farm, pool plus, pool live tour. Sper sa iti placa. fuda?

| Denisaaa20 a răspuns:

Dacă e pe telefon incearcă jocul Subway Surfers sau Tom, Angela