| Theutza a întrebat:

Cine stie, sincer, sincer! care e id-ul lui miley cyrus de twitter, skype, mess, ce-o fi, numai sa vb cu ea?

5 răspunsuri:
| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Destiny_hope_cyrus_777_mily_cyr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am luat de la un concert, este Mile_Miley92, asta e de mess.

| georgiana_5779 a răspuns:

Nu o sa gasesti id dar miley e back pe twitter! #radiate love.
caut-o drept @MileyCyrus.:d si oricum are contul verificat.

| teodora1999 a răspuns:

Scuze ca iti zic dar miley cyrus nu isi publica id sau twitter sau skipe pe internet pentru ca vedetele daca siar da id te mes pe internet multi fan de al iei o sa il aiba si in plus miley nu are id de mesengers si daca ar avea ar fi privat imi pare rau ca nu aam putur sa te ajut pune mana pe carte:d

| teodora1999 a răspuns:

miley sau alte vedete nu isi publica id de mes sau twitter sau skipe pentru ca ele sunt private si miley daca ar avea id de mes pe internet toti copii il putea avea si ar fi inconjurata de fani pune mana pe cartebig grinhappy