| Roxi192 a întrebat:

Cine stie site-uri pentru Sims 2 de haine,hair,skin, masini si restul? In afara de TSR?

5 răspunsuri:
| Roxi192 explică (pentru crish98):

Nu sti cumva si ceva site de sims pentru posebox? Am cautat peste tot si nu gasesc nimic.

| Roxi192 explică (pentru Roxi192):

Ba da stiu cateva.Dar nu stiu de care ai nevoie.Depinde.Dar eu iti spun site-ul de pe care imi iau eu niste poseboxuri.Doar ca nu e garantat ca o sa iti mearga.
Uite link'ul;) sper sa te ajute http://honeypetal.hanabie.com/

| crish98 a răspuns (pentru Roxi192):

Sincera nu am folosit nici o data poseboxuri si nu am habar de ele am vazut prin video clipuri pe youtube dar doar atat...

| Roxi192 explică (pentru crish98):

Pai pe poseboxuri nu e nu stiu cat de dificil..Doar ca trebuie sa ai grija ca de fiecare data cand vrei sa dai stop la posebox, sa tii minte ce pozitie ai pus.Crede-ma ca eu am folosit si folosesc in continuare poseboxuri si nu e nu stiu eu ce.Dar si daca nu iti reamintesti pe ce pose ai dat pur si simplu apesi pe snap reset, apoi apesi pe reset.Ca o sa iti apara o chestie acolo pe care scrie : Cancel Reset Delete. Si trebuie apasat pe Reset. Sper ca te-am ajutat si cu poseboxurile si sper sa iti meargahappy. Poate ti-am fost de ajutorhappy.