| yoyoAlex a întrebat:

Cine stie un trade hack pentru metin 2 ro? lasati un link de dowloand dar sa mearga! dau fundita :d

2 răspunsuri:
| iflroin1999 a răspuns:

Stiu eu dar nu stiu cum sa-l pun ori cum intra pe google si scrie trade hack metin2 ro s iiti arata videoclipuri sub video ie saitu si putine cuvinte de la cel care a postat incearca o sa mearga funda te rog

| yoyoAlex explică:

Am incercat...pe google dar nu merge nici unul plzzz puneti un siteee de unde sa iau un trade hack Da sa mearga!