| DogMX a întrebat:

Cine vrea sa joace Counter Strike 1.6 cu mine?

Lasati voi un server.

Am numele "Geronimo",

15 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am jucat 5 ani smug
M-am lăsat de vreo 2.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Daca voi de 2 ziceti ca sunteti ruginiti ce sa mai zic eu de 6 laughing. si unu de 5 ani ma face rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

La ce internet "bun" am eu laughing. tin minte ca acum cateva luni am zis sa incerc in ROmania dar m-au dat afara ca aveam lag prea mare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Am jucat 5 ani, am avut steam, am avut de toate.
Cred că eram cel mai bun din oraș.
Apoi m-am plictisit laughing
Când apuc mai joc un dota smug

| LoveSleep a răspuns (pentru DogMX):

Noi mai jucam la școală, toți 16 băieți câți suntem, la ora de info. Ne facem un host rapid și ne facem de cap.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Eu am fost admin pe server cam 2 ani. dupa prin ultimele 6 luni am fost si moderator pe site-ul servarului laughing. aveam momente bune dar cand am incevut sa stau mai mult pe site cam scartaiam pe server. imi placea ca atunci cand jucam bine la "sunet" si toate astea, pana si alti admini ma faceau codat rolling on the floor buti dq. dar imi placea ca scriau pe chat-ul adminilor " cutarica ala cred ca are coduri"
si eu " da da firar masa dracu " laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu le-am avut niciodata cu jocurile online in afara de cs. numai copii facuti pentru alocatie. ba idioti, ba codati, numai handicapati. si acum cand am timp mai joc gta 5 online, cred 70% nu au nici 15 ani ca ii aud in casti(pe xbox). abia astept sa iasa versiunea pentru pc ca asa copii astia nu au pc pentru el si mai scap de ei laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Te anunț eu, boss.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns:

Buuu și ție li lăzii tale.

| Doub a răspuns:

Nu joc asa ceva.smug