| mihnulet a întrebat:

Cineva are sa imi zica niste jocuri de jucat? preferabile de gen hard (adica nitronic rush,distance,nuclear throne, isaac... ADICA GEN CAT MARIO)

Răspuns Câştigător
| StrikeZ0357 a răspuns:

Dark souls 2. Aproape orice iti da 1/2 hit kill. pe steam e 50 de euro dar poti sa il piratezi happy

| mihnulet explică (pentru StrikeZ0357):

Il terminai de 2 ori dar dupa parerea mea erea mai bine facut primul

| mihnulet explică (pentru StrikeZ0357):

Am cumparat toti soulsi... FANTASTICI, ii ador, terminai dark souls 2 in ng+++++ cu pactul campionilor daca ma intelegi xD

4 răspunsuri:
| KolG a răspuns:

Left4Dead,Tf2,Dota2,Sanctum2,DayZ =D

| mihnulet explică (pentru KolG):

Jucate, cel mai misto DayZ xD