| simpleGirlandrutza a întrebat:

Cineva imi sparge parola de la facebook mereu si nu stiu cine mi-o sparge.Cum pot afla?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| doryan4u a răspuns:

Ca sa nu ti-o mai sparga intra pe passwordgenerator.com iti schibi parola cu una din alea pe care le-ai generat o notezi pe o foaie sau o memorezi in pc(adica memorarea parolei la browser)si daca nu stii cat de puternica e intra pe passwordmetter.com baga acolo parola pe care vrei sa o bagi si daca ia 100% nu o mai sparge prea usor 2 ani sau chiar milenii. SFAT:cand iti faci o parola formeaz-o din cifre litere semne si altele si masoar-o cu passwordmetter. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

3 răspunsuri:
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

E o metoda simpla... un prieten care ti-a aflat parola, sau adresa de email. schimba parola! funda

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Schimba parola si adresa de email.

| doryan4u a răspuns:

Mai bine faci cum am zis eu dar faci cum vrei eu ti-am explicat cum poti sa iti faci o parola sigura ce nu poate fi sparta usor.