| PuFiLiCi98 a întrebat:

Corp sau Mental, metin 2 ro?

2 răspunsuri:
| Copilasu19 a răspuns:

Cel mai bun e ninja pe apropiere. dar daca vrei war iti recomand corp pentru ca mai e salvat de skillu ala Aura Sabiei si Iuresul. dar la mental nu faci nimic! Crede-ma am jucat 5 ani metinuri normale si private!

| qpDarkD a răspuns:

Hei salut uite la war exista 2 tipuri de arme cred ca sti mental e recomandat la duele si la el e bine sa ai arma 2 maini corp este mai mult pvm dar e si un pic pvp si are avantaj cand ai sabie deci depinde dar sper sa te fi ajutat funda>?