| Edy_Staicu_1974 a întrebat:

Credeti ca merita sa te duci intr-un clan de Cs? Daca da, argumentati!

Răspuns Câştigător
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Eu sunt intr-un clan.Da marita deoarece, noi iesim mereu cu profit.Atunci poti demonstra ca sti cs si le poti inchide gura la toti.Plus ca daca ai vreo problema ei te pot ajuta, funda?

3 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Nu! nu merita sa pleci intr-un clan, deoarece pierzi timpul aiurea... mai bine ai privi niste lectii pe yotube sau inveti Photoshop, After Effects! daca pleci si joci intr-un clan macar sa ai deexemplu un venit! dar cu parere de rau nu exista nici venit, si timpul pierdut aiurea! vezi asta e parerea mea! eu niciodata n-am jucat in clan, pentru ca n-are nici un rost!

| MihneaIsBack a răspuns:

Merită.
Ar fi bine să îți faci propriul tău clan, iar apoi să bagi experți în el.
În acest fel, vei ajunge să porți meciuri cu alte clanuri.
Cu cât avansezi mai mult, clanul tău poate ajunge-n PGL.

| aNNdrey30 a răspuns:

Eu cred ca merita. Asa iti faci simtita prezenta si poti arata cat de bun esti.
Bafta si spor la fraguri! happy