| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că un volan Logitech Driving force pro la 150 de lei de pe Olx este scam?

https://m.olx.ro/oferta/volan-pc-IDdCS2p.html?reason=

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu cred ca e scam ca e totusi un volan destul de vechi. Probabil cine il vinde nici nu stie modelul, vrea doar sa faca un ban rapid.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlleXuSS a răspuns:

Salut
nu stiu care ar fi pretul potrivit pentru el sau care a fost pretul lui in magazin asa ca nu prea te pot ajuta cu multe dar ia legatura cu vanzatorul si intreaba mai multe legat de produs si din cate vad spune ca este negociabil dar totusi nu a oferit detalii prea multe!
daca imi poti da un link cu ultimul lui pret si daca crezi ca acela din poza este cel despre care zici tu ca e! lasa reply daca ma poti ajuta cu un link