| Diiaanaa a întrebat:

Credite pe Imvu cum mai pot face? Mai merge IMVUMAFIA? Si nu pot intelege ceva, de ce unele persoane care au trecut de 2o conturi inca mai pot face cr cu refer? Am incercat si eu si tot nu merge, cu meetme nu mai merge. Si la Share Photo apare PIN IT, merg cr cu metoda asta? happy.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Singurele metode prin care mai poti face credite pe IMVU sunt cele mentionate la urmatoarea adresa: http://www.imvu.com/earn/index/
Nu, nu mai merge IMVU Mafia.
Tine de noroc, fiecare cont are norocu' lui... Unii pot face credite cu optiunile mentionate de tine, altii mai putin.