| anonim_4396 a întrebat:

Cs 1.6 poate sa imi strice laptopul? Pentru ca am un laptop HP slab.
Pls raspundeti
Ms anticipat

3 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Nu, este un joc foarte vechi care nu iti va aduce virusi sau sa iti strice calculatorul.

| Paun_Andrei_2003 a răspuns:

Nu,decat daca este virusat, dar in general, nu sunt probleme cu cele luate free de pe net, daca iti bagi hackuri ai o sansa, sa iti bagi virusi, dar asa cs-ul nu-ti baga.

| Adi101011 a răspuns:

Counter Strike este un joc foarte vechi cu cerinte foarte slabe, deci nu are cum sa-ti strice calculatorul in niciun fel. In cel mai rau caz daca ai un calculator extrem de slab o sa ai lag (adica iti merge greu jocul), nimic mai mult.