| anonim_4396 a întrebat:

Cs 1.6 poate sa imi strice laptopul? Pentru ca am un laptop slab.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Nu, nu are ce sa strice. Eventual daca e un laptop foarte vechi, se poate incalzi, insa e vorba totusi de Cs 1.6, merge fara probleme pe orice laptop, fie el cat de vechi.

| anonim_4396 explică (pentru EusebiuPWN):

Ok mersi

4 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Ce specificatii are laptop-ul?

| anonim_4396 explică (pentru AlexSalling):

Nu prea stiu

| Kerre a răspuns:

Jocul in sine nu are cu ce sa iti afecteze laptopul, dar fii atent de pe ce site descarci joc-ul ca sunt foarte multe site-uri cu virusi care chiar iti pot afecta laptopul.