| Gaby212 a întrebat:

CS:GO e gratis pe bune?! Parca nu pot sa cred ca cei de la Valve au cedat... Daca il instalez, voi putea juca la fel ca cei care l-au cumparat inainte?

14 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

laughing Pobabil pentru ca nu il mai cumpara nici naiba si valve scoate bani din case-uri si chei. Da poti juca tot. Dar nu recomand daca nu ai prieteni. E plin de copii care strigalaughing

| Gaby212 explică (pentru Wr3nch):

Stiu,stiu...Intr-un fel, mare diferenta nu e. Oricum cine isi permitea un pc ca sa-l ruleze isi permitea si jocul.Ma indoiesc ca au aparut prea multi playeri noi.Totusi,eu tocmai am venit de pe 1.6(da,e vechi, insa am avut probleme cu pc-ul si am jucat de pe un laptop din 2004 happy.Pot spune ca Cs go e de 100 de ori mai usor...Sau am dat eu peste noobi? Am mai jucat anii trecuti, dar parca aveau un nivel mai bun.

| Crsiti92134 a răspuns:

A facut o prostie ca acum toti jucatori baga cod(ca mine).

| prodatory2k a răspuns:

Poti sa-l instalezi si vei fi bagat cu cei care n-au prime. Dupa ce ajungi la rank 21 primesti si tu prime. Cei care l-au avut cumparat au primit doar o insigna si prime indiferent de rank-ul lor. Si mie mi se pare cam airea cs go gratis si celelalte platite. Putea sa faca 1.6 sau source dupa parerea mea.

| Adrian2004188 a răspuns:

Nu boss, versiunea gratis e numai cu boti.Nici un multiplayer in rest.Crede-ma mai bine ti l-ai cumpara

| Gaby212 explică (pentru Adrian2004188):

Bai eu mi l-am instalat si merge multiplayer. E actualizat din decembrie.

| Adrian2004188 a răspuns (pentru Gaby212):

Nu stiu, mie nu-mi merge pe mp

| Gaby212 explică (pentru Adrian2004188):

Reinstaleaza-l.

| Gaby212 explică (pentru Adrian2004188):

Mai omule daca eu l-am instalat de 2 zile si merge multiplayer ce sa fac?! L am avut cumparat, dar m-am lasat o perioada lunga si mi-am pierdut contul. Pe Steam apare Free to Play si intr-adevar, e full gratis.

| Adrian2004188 a răspuns (pentru Gaby212):

Mai omule, ce ai de-mi vorbesti asa!? Am inteles, gata.Ce vrei acum, sa-mi sterg raspunsul!?

| Gaby212 explică (pentru Adrian2004188):

laughing Scuze, n-am vrut sa para asa.

| Adrian2004188 a răspuns (pentru Gaby212):

Ma iei la misto!?

| Gaby212 explică (pentru Adrian2004188):

Nu.

| Adrian2004188 a răspuns (pentru Gaby212):

Bine