| Leo_Leonard_1993 a întrebat:

Cu ce itm-uri trebuie sa joc cu Annie fata cu ursuletul Tibbers din leauge of legends ca deagea am loata mi s-a parut buna si foarte ieftina dar nu ma prea descurc cu ea ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Marius1902 a răspuns:

Deci Annie: In primul rand este un campion op(Daca este jucat bine)
In al 2-lea rand este pe AP (Puterea Abilitatilor)
Build (Iteme cum le spui...Ti le voi spune in romana) : Palaria lui Rambadon, Clepsidra Zhyoney(nu stiu foart bine denumirele deoarece sunt pe english dar daca scrii clepsidra iti va aprea), Sceptrul Vidului iar daca treci de 350 AP ar fi frumos sa o tankezi putin(sa ii iei iteme de viata)
Funda?