| ShacPaul a întrebat:

Cum ași putea sa fac ceva bani pe net? YouTube ceva?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

As nu asi.

| CălinPL a răspuns:

Faci vlogg, gaming pe youtube si este o optiune

| Zako a răspuns:

Bani pe youtube nu vei face in Romania niciodata...Adica depinde cati ani ai si pentru ce iti trebuie bani.De exemplu daca vrei sa faci bani ca sa te intretii singur nu vei reusii niciodata din youtube mai ales in Romania. Daca vrei sa faci bani din youtube doar pentru ca ai nevoie de exemplu ca sa nu ii mai ceri bani cuiva cand vrei sa iti iei tigari sau ce ai vrea tu sa iti iei poti alege intre a face un vlog sau a face gaming.
Acum daca te gandesti sa faci vlog iti trebuie creativitate fiindca daca nu ai un contiinut bun oamenii nu se vor uita la tine.
Daca vrei sa faci un canal de gaming te va costa daca nu ai un PC bun pentru gaming.

Daca vrei sa faci bani multi "pe net" nu vei reusii niciodata...Dar in schimb daca vrei sa faci bani de acasa lucrand pe PC poti alege diferite domenii gen WebDesigner, Programator...Pentru multi oameni sau multe agentii cauta oameni pasionati de asa ceva sau care lucreaza in domeniul acesta.Ca sa lucrezi de acasa in domeniile astea ai nevoie de cunostinte si multa pregatire.Bafta