| Derbedeu24 a întrebat:

Cum as putea sa imi populez serverul de deathrun (cs1.6)? (Tin redirecte etc dau si admine pentru cei care ajuta sv cu populatu )Ieri au fost 12 playeri online din 22 eu spun ca prima oara e bine totusi.. Oricum daca va intereseaza connect dr.bt-cs.ro si pentru cei care doresc sa ajute sv vor fi recompensati cu admin! Faceti o cerere http://bt-cs.ro/viewforum.php?f=243

2 răspunsuri:
| tudy434 a răspuns:

Sa dai la prieteni si sa le spui sa dea si ei la prieteni

| garceacelmaitare a răspuns:

Auzi daca tot ai server de dr da-mi si mie admin si iti aduc eu player id de mess

deejay_cata97@yahoo.com