| Daneladana a întrebat:

Cum as putea sa ma conectez cu contul de xbox gta 5 online pe laptop am cum cont cu lv mare si as vrea sa il am si pe laptop. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Contul de xbox e numai pentru xbox nu si pentru pc!

| Daneladana explică (pentru lpavel):

Mulțumesc!, dar ca sa ma conectez pe Rockstar social club cu contul de xbox cum fac? Am intrat am bagat email parola dupa am primit un cod de verificare dar nu stiu unde sa-l bag codul ala?

| lpavel a răspuns (pentru Daneladana):

Dai : Logare sau Next ce ai tu acolo ca sa te loghezi si atunci iti va aparea un chenar in care vei pune codul de verificare...

| Daneladana explică (pentru lpavel):

Multumesc

| lpavel a răspuns (pentru Daneladana):

Mi-a facut placere!