| Merx a întrebat:

Cum asezati jucatorii la CHELSEA, la Fifa 2007, cu fisier 2012?

3 răspunsuri:
| cezar10 a răspuns:

Incerca un 4-1-4-1 ..cu aceasta formatie nu am mai cunoscut infrangerea de vreo 10 etape si primesc 1 gol la cateva meciuri...

| Magnifico a răspuns:

Eu las formatia asa cum mi-o dau ei. Dar daca ar fi sa modific, sau sa asez altfel jucatorii as pune ori 4-4-2 ori 4-3-3 (la 4-2-2 atacanti ar fi Drogba cu Torres la mijloc Essien, Ramires, Lampard, Meireles iar ca fundasi Ivanovic, A.Cole,Bosingwa,Ferreira iar la 4-3-3 atacanti : Drogba, Torres, Kalou, la mijloc l-as scoate pe Meireles iar fundasii i-asi lasa la fel).
Te poti lua dupa skills-ul jucatorilor oricum il au mare!

Bafta!

| Magnifico a răspuns:

P. S: Merita Chelsea aseara victoria..Barca nu a jucat nimic ocaziile alea au fost pe bulan...nu stiu de ce dar incep sa am o antipatie pentru Barca devil Probabi lpentru ca imi plac echipele din Anglia...in special Man United big grin