| TheCrisLv20 a întrebat:

Cum de facut ca sunetul de google chrome sa fie tare caci la minie este de 10 ori mai mic decit de pe calculator ajutor va rog

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Dinamicx a răspuns:

Depinde ce windows ai....eu stiu doar sa fac pe windows 7... daca te ajuta dai click pe volumul din bara si pe mixer acolo iti va aparea browserul tau si volumul lui pe care il dai cat de tare vrei! Sper ca te-am ajutat!