| mariusreyrey a întrebat:

Cum desamorsezi bomba in cunter strike cand ai acel cleste trebuie sa apas pe ceva?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ca sa dezamorsezi bomba trebuie sa tii apasat pe tasta "e" cand te afli langa ea (eventual poti modifica aceasta comanda de la Options-Keyboard -undeva jos-). Acele cleste reprezinta de fapt un decodor care te ajuta sa dezamorsezi bomba mai repede "defuse kit" happy

2 răspunsuri:
| NightFurry a răspuns:

Nu acel cleste te ajuta sa o dezamorsezi mai repede. doar ti aparat tasa e. la acel cleste se mai zice "def"... sper ca ti-am fost de folos.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa apesi pe nimic, pe butonul abisnuit. Doar desamorsezi mai repede!