| xXxDragosHHHxXx a întrebat:

Cum deschid optiunile din consola la cs? care era comanda?

4 răspunsuri:
| Dionysus207 a răspuns:

Daca te referi la comenzi la un server ai /help (1, 11, 21, etc...) dar pe celelalte sunt multe si nu este o comanda anumea ca sa iti apara...incearca sa pui si tu primele 2 litere de la comanda poate o sa iti apara ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica?
daca vrei sa deschizi consola trebuie sa apesi pe liniuta de sub tasta esc

| xXxDragosHHHxXx explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream cum deschid optiunile din consola ca trebuia sa scriu cv in consola sa-mi apara aia de optiuni de nume... sensivity. etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXxDragosHHHxXx):

Nu stiu ce poti sa faci