| Faby5 a întrebat:

Cum downlaodez un mt privat?(SUNT INCEPATOR)

1 răspuns:
| DanutzVoda a răspuns:

Asta depinde daca e cu hamachi e mai greu.Trebuie sa il downloadezi apoi instalezi.Acolo unde vezi reclame cu server (doar cele care sunt cu hamachi)au ceva de genu' mc:si un ip. (ai nevoie de un metin ce se poate schimba mc-ul)iei mc-ul is dai la join new network pui numele servarului(o sa crie acolo) parola... apoi pui mc-ul acolo in folderul unde se afla metinul cu mc.Contul,scrii in bara de sus mc-ul (CA SA MEARGA SITEUL TREBUIE SA FI CONECTAT PE SERVERUL HAMACHI). Apoi...te joci.
CU CLIENT:desigur este un site faci cont, downloadezi, si te joci.
SPER CA TI-AM FOST DE FLOS.