| KiddieRawrr a întrebat:

Cum e Second Life? Merita sa il descarc?
Dau funda cine ma convinge sa il/sa nu il joc.:]

Răspuns Câştigător
| AnonimStar a răspuns:

Salut! Eu cred ca nu merita descarcat. In primul rand nu are grafica calumea... si in al 2-lea rand tot ce poti face acolo si este mai interesant este sa zbori da nici atunci nu e calumea pentru ca nu are grafica... Acm faci ce vr eu ti-am spus parerea.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii spun second-hand life.Nu merita.

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Este un fel de copie ieftina la SIMS care nici pe el nu-l suprt.Traiti-va viata nu viata viruala.

| 3DEffect a răspuns:

Ocupati timpul cu Bioshock Infinite in schimb(daca ai cu ce desigur).

| xXxGABYxXx a răspuns:

Uite aici ce noate are http://www.gamespot.com/second-life/
are 6.2 deci nu merita jucat

| TpuAlexMihai19 a răspuns:

Sa nu il descarci! Grafica praf!