| Dionysus207 a întrebat:

Cum este Call of Juarez The Cartel? Cel care imi da cele mai multe informatii ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Pe console jocul a fost un esec si pe PC va fi la fel, poate chiar mai rau, vor aparea destule bug-uri la portare. Au stricat toata seria.
Uite un review in romana: http://www.youtube.com/user/ArealIT#p/u/2/_asMMamIRA4

1 răspuns:
| BogdanToma a răspuns:

Call of Juarez The Cartel. Inca de la primul joc, seria a avut extrem de multe idei bune. Arme care se strica, sectiuni de quick time event, calarie… dar asta… mi-a picat cam greu. Trecerea jocului de la vestul salbatic la zilele noastre nu parea sa fie o idee asa buna.Call of Juarez The Cartel. Inca de la primul joc, seria a avut extrem de multe idei bune.
Arme care se strica, sectiuni de quick time event, calarie… dar asta… mi-a picat cam greu. Trecerea jocului de la vestul salbatic la zilele noastre nu parea sa fie o idee asa buna, atat asta cat si utilizarea motorului grafic Chrome… care, sa fim seriosi, este deja piesa de muzeu. Dar uite ca cei de la Techland au reusit sa scoata pe piata inca un joc din aceasta serie, in zilele noaste, sa includa si un urmas al unui dintre personajelor originale, dar, mai presus de toate, sa ma fac sa imi vars nervii la anumite aspecte ale gameplay-ului. Nu spun ca jocul este rau! Doar ca era loc de mult mai bine… mult, mult, mult, mai bine.