| WhiteCat_2117 a întrebat:

Cum fac 2 profiluri pe PC sau nu stiu cum se numesc dar apare acolo la PC sa dai pe o casuta cu un o poza pe ea si in fine vreau sa fac 2 profiluri adica separate nu stiu daca intelegeti uitati ceva e genu dar 2 sa fie http://www.google.it/......tp?/imgres

1 răspuns:
| TheLegion a răspuns:

Intri control panel /user accounts/create a new account/scrii numele/next/next/apoi il selectezi din lista de jos si daca vrei parola dai create a password si cand vrei sa stergi dai delete accountwinking