| SAmirbOSsss a întrebat:

Cum fac armura +0 pe metin2 hammer

funda

Răspuns Câştigător
| Christian1000 a răspuns:

Sall, pica in red forest si in lada care ti-o da dupa ce bati bossu din DT. Funda?

3 răspunsuri:
| SAmirbOSsss explică:

Da ce e ala DT?

| SAmirbOSsss explică:

Si de unde ai armura asta pe GX?

| Vela_Ionika_1998 a răspuns:

Uite cum sta treaba pe hammer, fiind un server pvp (adica doar pentru dueluri si nu pentru crescut) tot ce trebuie sa faci e sa iti pierzi nervii in map 1 sau 2 luptandu-te cu animalele care iti dau cufere roz galbene cadouri etc. Dai click pe ele si iti pica ceva arma sau armura. De preferat e sa iti ti toate porcariile alea de cufere si sa iti faci la Fierarul Epic armuri si arme mai tari, bafta!