| geamuriXP a întrebat:

Cum fac cal armat la metin2, la mine e lvl 1 calu cum cresc nivelul? Primul care raspunde primeste funda restul note

Răspuns Câştigător
| cavaleri a răspuns:

Mane cumperi medali de cal si te duc cu ele la grajdar s fac misiun si creste lvr
funda pls:!

4 răspunsuri:
| Aliciunex3 a răspuns:

Trebuie sa cresti prin niste medali

| cipryunique a răspuns:

Faci rost de multe medalii de cal si tebuie sa ai lvl 35 ca sa faci cal armat, cand ajungi la lvl 10 la cal si ai lvl 35 te duci la grajdar si te rezolvawinking

| cipryunique a răspuns:

Faci lvl 35 iei multe medalii de cal pana faci lvl 10 la cal apoi mergi la grajdar el ati da o misiune sa omori monstrii si ai cal armatwinking

| alex1243 a răspuns:

Bagi multe medalii de cal in el si apoi iti strangi peste 4 jucatori mai puternici si faci o grupa cu ei si tu stai la grajdar si ei se duc in desert si omoara serpi spadasini si serpi arcasi si tu vezi cati mai au de omorat dar ai grija sa fie ei jucatori cu experienta si peste lvl 40-45 si sa fie 7-8-9 cam asa si au de omorat peste 100 serpi!