| NowRelax a întrebat:

Cum fac cariera la NFS Underground 2 adica eu nu am career mod am fre roam acela este? daca da spuneti-mi va rog cum deblochez masinile va rog mult sau cum le tunez pentru ca nu stiu pls ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| wishmaster a răspuns:

Pai pe career mod si gasesti cursele in blacklist, pe free roam te plimbi prin oras.

| NowRelax explică (pentru wishmaster):

Nu am career mod am doar free roam si Quick Race daca dau la Qick Race imi da drift sau cursa nu am career mod sau cel putin nu stiu cum ajung la el