| Stoica_Marius_1973 a întrebat:

Cum fac FSHCONURI gratis fărp hack sau cele din FISHAO sau cu orice variantă

2 răspunsuri:
| voicumihai09 a răspuns:

Nu poti.

| SweetStrawberry a răspuns:

Hei.Poti face rost de fishcoins mergand la Bob.Il gasesti in Rio Tropical.El are o provocare in care trebuie sa gasesti 10 fishcoins intr-un timp scurt.Prima data cand reusesti sa ii aduni pe toti vei primi o palarie ca de indian.Mai poti face misiunile care iti apar in stanga ecranului.La anumite misiuni completate primesti fishcoins, dar la unele fishbucks.Si de asemenea poti participa la turnee(trebuie sa platesti o contrataxa de 5 fishcoins) si doar primele 3 locuri primesc premiu.Sau mai poti participa la concursuri, care sunt fara taxa.