| inna13nov a întrebat:

Cum fac mai multi starpoints pe stardoll si la cati starpoints primesc freza aceea cu paru' lung si drept si breton pe o parte big grin?

3 răspunsuri:
| Nicolen a răspuns:

Hey.
1. O primesti la 4000 de sp.
2.Pai trebuie sa te loghezi in fiecare zi si sa mergi la party. uri, sa comentezi in albumuri, scenarii, casa, sa dai cereri de prietenie si sa te joci pe jocuri big grin In general orice activitate de pe stardoll iti aduce starpoints doar ca trebuie sa astepti cateva ore sau zile depinde de cati starpoints ai.Byee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau! Deci eu am o metoda mult mai buna:
1.vei castiga si stardolari si starcoins big grin
2. logheazate la facebook
3.intra in fiecare zi pe facebook in stardoll la acceasi ora
Sper ca ti-am fost de ajutor FUNDA?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o sa primesti mult mai mult happy decat sa te duci la party si dintraste happy nu uita funda tongue