| baronnarcis a întrebat:

Cum fac misiunea cu colonelul cu lazile unde trebuie sa le pun cand le scot in casa trebuie sa le arunc de care le arunc?

2 răspunsuri:
| ciprian222 a răspuns:

In GTA la home invasion trebuie cand ai intrat in casa la colonelu ala sa ti mereu apasat ALT ca de nu vine (u fugi la ala cu camionu da o disparut si+mai ai 3wanted)si dai SPACE ca sa iei cutile alea(minim3 da daca vrei mai multe dar nu iti aduce bani in+)sper ca te-am ajutat

| nimenialtul_3109 a răspuns:

Fi mai explicit.cumva in gta SA parca in misiunea Home Invasion parca trebuie puse in camion