| Maltazar a întrebat:

Cum fac sa am bani in My talking tom. ceva de genu am incercat sa schimb valoare la bani conectant telefonul la pc.am intrat in fisieru unde e instalat tom pe telefon...dar nu gasesc unde este valoarea aceea mony/coins. ceva de genu ca si la farming simulator....intrand in Document/My Game/Farming Simulator (09/10/11/12/13/14/15)/Save Game!

1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Din ce știu ai nevoie să îți rotezi telefonul (acest lucru duce la pierderea garanției) și instalezi aplicația game hacker.
Pornești aplicația și jocul, te întorci la aplicație cauți suma de bani, apoi cumperi ceva și cauți suma din nou până găsești valoarea o schimbi și voila.

Mai multe detalii despre tutoriale ale aplicației găsești pe youtube.
Dacă cauți valoare e un cod deci e altfel!
Mult succes