| LiLiLi a întrebat:

Cum fac sa imi instalez un pack la sims 3? Am o mare problema, la sims 2 mergea, am avut toate pack'urile.Cu asta nu stiu ce se intampla.Trebuie sa am jocul in original pentru a instala un pack, sau care e problema? Va rog...variantee! merci:*

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Pachet de extindere (Expansion Pack) sau pachet de continut personalizat (Sims 3 Pack)?

1 răspuns:
| Aliiiiiiii a răspuns:

Trebuie să ai mai întai sims 3 ca să poţi să-ti pui un expansion pack cum ar fi world adventures, ambitions sau generations.