| Furry a întrebat:

Cum fac sa nu mai am lag in homefront.Deci intru in homefront, in meniu nu am deloc lag si cand intru intr-o misiune sau intr-un meci in multiplayer incep sa am lag.Am 2 rami din care 1, 8 liberi.Care ma ajuta are fundawinking. Si am si o problema la black ops straight face cand intru in el imi apare clepsidra si cand imi da pres a key to start sau ceva de genu mi se blocheaza, ceva de genu freez.

2 răspunsuri:
| ShaunWhite a răspuns:

Acuma pregateste-te pentru bombaredeu: fa cum itit zic eu : dezinstaleazati jocurile respective si apoi instaleazatile iar si cauta programul ala care scoate lagurile dar nu mai stiu cum se numeste exact...

| bogdanstelistul a răspuns:

Procesor slab cel mai probabil. Eventual si placa video.